1DC Targa Orienteering

11.06.2016 Mistrovství oblasti na klasické trati - startovní listina


id.č. st.č SI kat. reg.čís příjmení a jméno start vklad
( 312) 7201805 H35 1DC7600 Musil Radek 89.00 70.00 Kč neregistro
VKLAD CELKEM 70.00 Kč

1ZS

11.06.2016 Mistrovství oblasti na klasické trati - startovní listina


id.č. st.č SI kat. reg.čís příjmení a jméno start vklad
( 323) 7207343 H21D 1ZS9300 Toman Viktor 82.00 70.00 Kč neregistro
VKLAD CELKEM 70.00 Kč

26A HSV Ried

11.06.2016 Mistrovství oblasti na klasické trati - startovní listina


id.č. st.č SI kat. reg.čís příjmení a jméno start vklad
( 100) 8630860 P 26A5650 Haider Anna 0.00 40.00 Kč ( 99) 1500223 H55 26A5400 Hones Sepp 35.00 70.00 Kč
VKLAD CELKEM 110.00 Kč

36S nereg.

11.06.2016 Mistrovství oblasti na klasické trati - startovní listina


id.č. st.č SI kat. reg.čís příjmení a jméno start vklad
( 499) ? H21D 36S8901 Vríčan Peter 55.00 70.00 Kč
VKLAD CELKEM 70.00 Kč

3MC FBŠ Jihlava

11.06.2016 Mistrovství oblasti na klasické trati - startovní listina


id.č. st.č SI kat. reg.čís příjmení a jméno start vklad
( 176) 2099510 H21D 3MC8000 Coufal Petr 85.00 70.00 Kč neregistro
VKLAD CELKEM 70.00 Kč

8XC NER - Neregistrovaní

11.06.2016 Mistrovství oblasti na klasické trati - startovní listina


id.č. st.č SI kat. reg.čís příjmení a jméno start vklad
( 102) 2102719 D21D 8XC8650 Drašarová Eva 10.00 70.00 Kč neregistro ( 101) 2102691 H21D 8XC8400 Drašar Martin 37.00 70.00 Kč neregistro
VKLAD CELKEM 140.00 Kč

ABM KOB Moira Brno

11.06.2016 Mistrovství oblasti na klasické trati - startovní listina


id.č. st.č SI kat. reg.čís příjmení a jméno start vklad
( 383) 337648 D10 ABM0657 Kurečková Klára 0.00 40.00 Kč ( 397) 232864 P ABM7666 Kurečková Dana 0.00 40.00 Kč neregistro ( 401) 438043 H18 ABM9901 Florián Vojtěch 1.00 70.00 Kč ( 387) 7006801 H35 ABM6801 Mokrý Pavel 2.00 70.00 Kč ( 390) 49694 H45 ABM7124 Svoboda Petr 12.00 70.00 Kč ( 381) 2054645 D10 ABM0655 Palátová Renáta 15.00 40.00 Kč ( 400) 886814 H21C ABM9410 Mokrý Ondřej 24.00 70.00 Kč ( 395) 8010 D35 ABM7451 Radová Martina 26.00 70.00 Kč ( 382) 332969 D10 ABM0656 Bendíková Veronika 27.00 40.00 Kč ( 392) 8004 H35 ABM7401 Rada Pavel 32.00 70.00 Kč ( 377) 232876 D16 ABM0199 Radová Kateřina 34.00 70.00 Kč ( 396) 52041 D35 ABM7469 Mulíčková Eva 41.00 70.00 Kč ( 385) 995827 H65 ABM4501 Chmelík Milan 49.00 70.00 Kč ( 391) 2060216 H21D ABM7210 Kurečka Robert 49.00 70.00 Kč ( 384) 2067324 D10 ABM0757 Taslerová Martina 51.00 40.00 Kč ( 379) 361987 D14 ABM0362 Mulíčková Markéta 55.00 40.00 Kč ( 378) 332962 H14 ABM0307 Palát Tomáš 61.00 40.00 Kč ( 398) 232872 H21D ABM9210 Otrusina Jan 61.00 70.00 Kč ( 380) 420418 H12 ABM0404 Rada Štěpán 64.00 40.00 Kč ( 393) 337650 H35 ABM7405 Mulíček Ondřej 68.00 70.00 Kč ( 402) 2073670 H18 ABM9907 Ingršt Matěj 71.00 70.00 Kč ( 389) 332950 D45 ABM7052 Odehnalová Kamila 90.00 70.00 Kč ( 394) 52056 H21C ABM7415 Palát Petr 93.00 70.00 Kč ( 386) 2075673 D45 ABM6666 Tomanová Elena 102.00 70.00 Kč ( 399) 7003038 H21C ABM9211 Novotný Ondřej 105.00 70.00 Kč ( 388) 232879 H35 ABM6909 Odehnal Roman 122.00 70.00 Kč ( 376) 500260 H16 ABM0101 Adámek Filip 125.00 70.00 Kč
VKLAD CELKEM 1650.00 Kč

ADA OOB TJ Spartak Adamov

11.06.2016 Mistrovství oblasti na klasické trati - startovní listina


id.č. st.č SI kat. reg.čís příjmení a jméno start vklad
( 179) 49863 D16 ADA0051 Čížková Eliška 28.00 70.00 Kč ( 142) 52715 D21D ADA7451 Richterová Nataša 34.00 70.00 Kč ( 177) 336714 H21C ADA7101 Čížek Petr 72.00 70.00 Kč ( 32) 49285 D14 ADA0351 Richterová Julie 73.00 40.00 Kč ( 544) 49862 D21C ADA9652 Čížková Markéta 112.00 140.00 Kč
VKLAD CELKEM 390.00 Kč

BBM BETA URSUS Orienteering

11.06.2016 Mistrovství oblasti na klasické trati - startovní listina


id.č. st.č SI kat. reg.čís příjmení a jméno start vklad
( 248) ? P BBM7700 Hanák Michal 0.00 40.00 Kč neregistro ( 249) ? P BBM7451 Hanáková Kateřina 0.00 40.00 Kč neregistro ( 250) ? HDR BBM0751 Kurthová Amélie 0.00 40.00 Kč ( 251) ? HDR BBM0950 Kurthová Julie 0.00 40.00 Kč ( 521) 53285 P BBM0051 Drozdová Alena 0.00 40.00 Kč ( 522) ? P BBM0301 Drozd Vojtěch 0.00 40.00 Kč neregistro ( 523) ? P BBM0501 Drozd Matouš 0.00 40.00 Kč ( 520) 2056262 D16 BBM0050 Opálková Martina 13.00 70.00 Kč ( 2) 2088166 D10 BBM0750 Dvořáková Lucie 21.00 40.00 Kč ( 3) 2085655 H12 BBM0502 Dvořák Jakub 40.00 40.00 Kč ( 404) 7207495 H21D BBM7205 Fiala Jan 52.00 70.00 Kč ( 1) 2088211 H45 BBM7300 Dvořák Miloš 63.00 70.00 Kč ( 524) 331262 H21D BBM9701 Drozd Michal 64.00 70.00 Kč ( 586) 331797 H21C BBM9700 Peřinka Šimon 69.00 140.00 Kč ( 98) 331257 D45 BBM6550 Peřinková Irena 72.00 70.00 Kč ( 526) 886286 H21D BBM9600 Ptáček Pavel 73.00 70.00 Kč ( 525) 980377 H45 BBM6508 Ptáček Pavel 75.00 70.00 Kč ( 97) 7510216 H55 BBM5100 Denemarek Oldřich 95.00 70.00 Kč
VKLAD CELKEM 1060.00 Kč

BZR Bratrstvo Ždárských vrchů

11.06.2016 Mistrovství oblasti na klasické trati - startovní listina


id.č. st.č SI kat. reg.čís příjmení a jméno start vklad
( 50) 980334 D45 BZR6951 Čechová Zuzana 39.00 70.00 Kč
VKLAD CELKEM 70.00 Kč

CHT OOB SK Chrast

11.06.2016 Mistrovství oblasti na klasické trati - startovní listina


id.č. st.č SI kat. reg.čís příjmení a jméno start vklad
( 31) ? HDR CHT1054 Korecká Eva 0.00 40.00 Kč ( 38) 53141 H21C CHT9501 Hledík Jakub 3.00 70.00 Kč ( 29) 515504 D21C CHT8053 Korecká Lenka 4.00 70.00 Kč ( 40) 51951 H55 CHT5101 Zlesák Milan 20.00 70.00 Kč ( 359) 336711 H12 CHT0401 Hybeš Michal 20.00 40.00 Kč ( 360) 53168 H18 CHT9903 Hybeš David 21.00 70.00 Kč ( 367) 51982 D21C CHT8251 Matrasová Vendula 24.00 70.00 Kč ( 66) 53155 H21C CHT8701 Krejsa Jan 27.00 70.00 Kč ( 108) 53167 D35 CHT7151 Švecová Iva 29.00 70.00 Kč ( 86) 8700 D21C CHT6655 Bulvová Hana 36.00 70.00 Kč ( 132) 52312 D21D CHT8651 Binková Jana 42.00 70.00 Kč ( 58) 52158 H21C CHT9202 Krejsa Vladimír 48.00 70.00 Kč ( 80) 4537 D21C CHT8751 Šmídová Stanislava 48.00 70.00 Kč ( 67) 52175 D21D CHT8152 Krejsová Martina 50.00 70.00 Kč ( 130) 52333 H21C CHT7301 Chaloupka Martin 57.00 70.00 Kč ( 442) 51953 H55 CHT5301 Matras Jaroslav 59.00 70.00 Kč ( 318) 2059736 D21C CHT8851 Kopáčková Iva 64.00 70.00 Kč ( 144) 52311 D14 CHT0251 Starková Terezie 76.00 40.00 Kč ( 358) 51948 H55 CHT4802 Vítek Josef 83.00 70.00 Kč ( 92) 51897 D55 CHT5852 Jansová Alena 91.00 70.00 Kč ( 171) 301340 H21D CHT8002 Leksa Robert 94.00 70.00 Kč ( 39) 53145 H35 CHT7500 Klvaňa Milan 95.00 70.00 Kč ( 87) 899165 H21C CHT8501 Drahokoupil Aleš 96.00 70.00 Kč ( 443) 436958 D12 CHT0452 Pilná Klára 97.00 40.00 Kč ( 317) 7201807 H21C CHT8510 Kopáček Jan 108.00 70.00 Kč ( 366) 4634 H35 CHT7001 Vacek František 110.00 70.00 Kč ( 21) 7206543 H21C CHT9204 Pitra Martin 114.00 70.00 Kč ( 30) 301360 H21C CHT7901 Korecký Miroslav 126.00 70.00 Kč
VKLAD CELKEM 1840.00 Kč

CJI

11.06.2016 Mistrovství oblasti na klasické trati - startovní listina


id.č. st.č SI kat. reg.čís příjmení a jméno start vklad
( 73) 232900 D55 CJI5252 Podhorská Věra 85.00 70.00 Kč
VKLAD CELKEM 70.00 Kč

CTB SK OB Chotěboř

11.06.2016 Mistrovství oblasti na klasické trati - startovní listina


id.č. st.č SI kat. reg.čís příjmení a jméno start vklad
( 117) 232875 P CTB7803 Klusáček Luděk 0.00 40.00 Kč ( 118) ? HDR CTB0902 Klusáček Mikuláš 0.00 40.00 Kč ( 184) 2081397 HDR CTB0951 Nováková Anna Marie 0.00 40.00 Kč ( 145) 8884 D16 CTB0051 Boháčová Anna 7.00 70.00 Kč ( 77) 51138 H18 CTB9903 Čermák Jiří 31.00 70.00 Kč ( 51) 2081369 D21C CTB9451 Voborníková Alena 40.00 70.00 Kč ( 52) 339559 H18 CTB9902 Sabol Josef 46.00 70.00 Kč ( 351) 2082930 D10 CTB0752 Běloušková Kateřina 48.00 40.00 Kč ( 53) 2080977 D45 CTB6851 Voborníková Eva 57.00 70.00 Kč ( 182) 7260014 H21C CTB7001 Novák Pavel 63.00 70.00 Kč ( 116) 232874 D21D CTB8051 Klusáčková Lenka 66.00 70.00 Kč ( 437) 7260028 H45 CTB6701 Žanda Jan 66.00 70.00 Kč ( 438) 339558 D45 CTB7052 Žandová Hana 99.00 70.00 Kč ( 183) 2081396 H10 CTB0601 Novák Matyáš 127.00 40.00 Kč
VKLAD CELKEM 830.00 Kč

DVP TJ Sokol Praha Spořilov - Roztyly

11.06.2016 Mistrovství oblasti na klasické trati - startovní listina


id.č. st.č SI kat. reg.čís příjmení a jméno start vklad
( 24) 7300190 H35 DVP7304 Jandera Tomáš 59.00 70.00 Kč ( 27) 232976 D35 DVP7751 Janderová Markéta 71.00 70.00 Kč
VKLAD CELKEM 140.00 Kč

FJI SK FREE Jihlava

11.06.2016 Mistrovství oblasti na klasické trati - startovní listina


id.č. st.č SI kat. reg.čís příjmení a jméno start vklad
( 93) 2102555 P FJI0550 Oulická Tereza 0.00 40.00 Kč ( 94) 2102564 P FJI5350 Oulická Hana 0.00 40.00 Kč ( 15) 51989 H65 FJI5106 Blecha Ladislav 73.00 70.00 Kč
VKLAD CELKEM 150.00 Kč

HAV SKOB Havířov

11.06.2016 Mistrovství oblasti na klasické trati - startovní listina


id.č. st.č SI kat. reg.čís příjmení a jméno start vklad
( 115) 336792 H45 HAV6000 Lužný Ladislav 24.00 70.00 Kč
VKLAD CELKEM 70.00 Kč

HLV KČT - OB Holešov

11.06.2016 Mistrovství oblasti na klasické trati - startovní listina


id.č. st.č SI kat. reg.čís příjmení a jméno start vklad
( 71) 52670 D35 HLV8153 Smětáková Ivana 14.00 70.00 Kč ( 72) 4632 H21D HLV7707 Pecka Lukáš 31.00 70.00 Kč
VKLAD CELKEM 140.00 Kč

JHB TJ Jiskra Havlíčkův Brod

11.06.2016 Mistrovství oblasti na klasické trati - startovní listina


id.č. st.č SI kat. reg.čís příjmení a jméno start vklad
( 127) ? P JHB0101 Pilař Ondřej 0.00 40.00 Kč ( 128) ? P JHB8020 Šťastný David 0.00 40.00 Kč neregistro ( 129) ? P JHB8021 Pilař Pavel 0.00 40.00 Kč neregistro ( 14) ? D35 JHB8053 Brychtová Zuzana 5.00 70.00 Kč ( 126) ? D21D JHB9651 Pilařová Adéla 6.00 70.00 Kč ( 23) 53614 D18 JHB9953 Pejšková Eva 7.00 70.00 Kč ( 28) 49809 H21C JHB8607 Culka Josef 30.00 70.00 Kč ( 348) 49819 H45 JHB6202 Culka Josef 39.00 70.00 Kč ( 76) 52357 H55 JHB5702 Hrstka Vladislav 41.00 70.00 Kč ( 350) 4668 D21C JHB8951 Culková Hana 44.00 70.00 Kč ( 12) 7204508 D21C JHB6553 Fencíková Vladislava 68.00 70.00 Kč ( 13) ? H16 JHB0002 Brychta Jiří 75.00 70.00 Kč ( 322) 682632 D21C JHB9160 Fencíková Lucie 92.00 70.00 Kč
VKLAD CELKEM 820.00 Kč

KRN KOS TJ Lokomotiva Krnov

11.06.2016 Mistrovství oblasti na klasické trati - startovní listina


id.č. st.č SI kat. reg.čís příjmení a jméno start vklad
( 75) 51933 HDR KRN1051 Pethsová Isabella 0.00 40.00 Kč ( 174) ? HDR KRN0606 Herman Jakub 0.00 40.00 Kč ( 173) 52625 H35 KRN8100 Hrouza Jan 11.00 70.00 Kč ( 63) 886824 H21C KRN8505 Rychlý Pavel 15.00 70.00 Kč ( 64) 1400404 D10 KRN0757 Rychlá Karolína 33.00 40.00 Kč ( 172) 411761 H55 KRN5401 Hrouza Jan 47.00 70.00 Kč ( 61) 52641 H21C KRN8203 Kopec Tomáš 87.00 70.00 Kč ( 65) 995815 D21C KRN8559 Rychlá Pavlína 88.00 70.00 Kč ( 62) 52533 D21C KRN8456 Kopcová Michaela 108.00 70.00 Kč
VKLAD CELKEM 540.00 Kč

LBM TJ Lokomotiva Ingstav Brno

11.06.2016 Mistrovství oblasti na klasické trati - startovní listina


id.č. st.č SI kat. reg.čís příjmení a jméno start vklad
( 247) 52050 H55 LBM5401 Štěpánek Jiří 26.00 70.00 Kč ( 246) 52020 D21C LBM8651 Štěpánková Petra 80.00 70.00 Kč ( 315) 52058 D55 LBM5558 Salajková Věra 103.00 70.00 Kč ( 103) 52090 D45 LBM5795 Janská Iva 114.00 70.00 Kč
VKLAD CELKEM 280.00 Kč

LPU OK Lokomotiva Pardubice

11.06.2016 Mistrovství oblasti na klasické trati - startovní listina


id.č. st.č SI kat. reg.čís příjmení a jméno start vklad
( 517) 551990 H21C LPU9036 Kamenický Matěj 36.00 70.00 Kč ( 90) 995792 D21C LPU9261 Petráčková Klára 60.00 70.00 Kč
VKLAD CELKEM 140.00 Kč

MBM O-mikron

11.06.2016 Mistrovství oblasti na klasické trati - startovní listina


id.č. st.č SI kat. reg.čís příjmení a jméno start vklad
( 352) 7200320 H21C MBM8448 Suchomel Vít 75.00 70.00 Kč
VKLAD CELKEM 70.00 Kč

MFP VŠSK MFF UK Praha

11.06.2016 Mistrovství oblasti na klasické trati - startovní listina


id.č. st.č SI kat. reg.čís příjmení a jméno start vklad
( 123) 515016 H45 MFP6401 Suk Jiří 21.00 70.00 Kč
VKLAD CELKEM 70.00 Kč

NNN Neregistrovaní

11.06.2016 Mistrovství oblasti na klasické trati - startovní listina


id.č. st.č SI kat. reg.čís příjmení a jméno start vklad
( 344) ? P NNN8720 Kůra Josef 0.00 40.00 Kč neregistro ( 611) ? HDR NNN1036 Zvarik Andrej 0.00 40.00 Kč neregistro ( 508) 2051480 D21D NNN8059 Urbánková Lenka 30.00 70.00 Kč neregistro ( 324) 2067992 H21D NNN8532 Novotný Petr 40.00 70.00 Kč neregistro ( 131) ? H45 NNN6100 Fuchs Vladimír 51.00 70.00 Kč neregistro
VKLAD CELKEM 250.00 Kč

OSN SK Orientační sporty Nové Město na Moravě

11.06.2016 Mistrovství oblasti na klasické trati - startovní listina


id.č. st.č SI kat. reg.čís příjmení a jméno start vklad
( 349) 52000 HDR OSN0959 Červinková Veronika 0.00 40.00 Kč ( 353) 53154 HDR OSN7555 Stoklasová Markéta 0.00 40.00 Kč ( 439) 53428 P OSN6600 Kovačič Marek 0.00 40.00 Kč neregistro ( 513) 53177 HDR OSN1050 Dvořáčková Eva 0.00 40.00 Kč ( 512) 52230 D35 OSN7850 Dvořáčková Jana 2.00 70.00 Kč ( 321) 7205032 H14 OSN0201 Mareček Šimon 29.00 40.00 Kč ( 411) 416210 D16 OSN0099 Zrníková Adéla 31.00 70.00 Kč ( 365) 981804 D21C OSN9696 Vališová Martina 32.00 70.00 Kč ( 354) 7203325 D16 OSN0055 Stoklasová Daniela 37.00 70.00 Kč ( 355) 2080908 D12 OSN0454 Stoklasová Zuzana 41.00 40.00 Kč ( 347) 53142 H10N OSN0707 Červinka Adam 44.00 40.00 Kč ( 435) 53603 D21D OSN7356 Janíčková Jitka 46.00 70.00 Kč ( 422) 1398988 H21C OSN7118 Zrník Tomáš 51.00 70.00 Kč ( 320) 2011896 D12 OSN0450 Marečková Ema 65.00 40.00 Kč ( 403) 7205006 H14 OSN0200 Nechanický Jan 69.00 40.00 Kč ( 519) 53156 D14 OSN0250 Slámová Taťána 70.00 40.00 Kč ( 81) 52146 H55 OSN6005 Wurzel Břetislav 74.00 70.00 Kč ( 105) 51990 D10N OSN0888 Kamenická Tereza Ester 80.00 40.00 Kč ( 357) 9601003 H21C OSN6004 Kamenický Radan 81.00 70.00 Kč ( 413) 9579 H10 OSN0606 Zrník Tomáš 91.00 40.00 Kč ( 509) 53158 D10N OSN0757 Dvořáčková Jana 96.00 40.00 Kč ( 104) 9690219 D35 OSN6955 Kamenická Lenka 98.00 70.00 Kč ( 319) 51991 H45 OSN6900 Mareček Petr 99.00 70.00 Kč ( 510) 2011898 H12 OSN0505 Dvořáček Tomáš 100.00 40.00 Kč ( 436) 53602 D10N OSN0777 Janíčková Jolana 104.00 40.00 Kč ( 356) 9306 H35 OSN7500 Stoklasa Radek 113.00 70.00 Kč ( 346) 53174 H35 OSN8002 Červinka Jan 119.00 70.00 Kč ( 511) 52250 H35 OSN7502 Dvořáček Jiří 128.00 70.00 Kč ( 74) 551995 H21C OSN9549 Kamenický Jeroným 129.00 70.00 Kč
VKLAD CELKEM 1580.00 Kč

PBM TJ Spartak 1. Brněnská

11.06.2016 Mistrovství oblasti na klasické trati - startovní listina


id.č. st.č SI kat. reg.čís příjmení a jméno start vklad
( 185) 53539 D35 PBM7375 Tršová Daniela 53.00 70.00 Kč ( 187) 52027 H45 PBM5303 Robotka Libor 57.00 70.00 Kč ( 186) 682097 H35 PBM7302 Trš Lubomír 62.00 70.00 Kč
VKLAD CELKEM 210.00 Kč

PGP SK Praga

11.06.2016 Mistrovství oblasti na klasické trati - startovní listina


id.č. st.č SI kat. reg.čís příjmení a jméno start vklad
( 26) 438628 D14 PGP0251 Janderová Barbora 43.00 40.00 Kč ( 25) 2051485 H10 PGP0700 Jandera Kryštof 76.00 40.00 Kč
VKLAD CELKEM 80.00 Kč

PZR UNITOP SKP Žďár nad Sázavou

11.06.2016 Mistrovství oblasti na klasické trati - startovní listina


id.č. st.č SI kat. reg.čís příjmení a jméno start vklad
( 192) 53152 H55 PZR5201 Šíma Ladislav 2.00 70.00 Kč ( 188) 49811 H45 PZR7007 Nechuta Milan 6.00 70.00 Kč ( 189) 232891 H21C PZR9701 Nechuta David 6.00 70.00 Kč ( 10) 219332 H14 PZR0203 Divácký Štěpán 9.00 40.00 Kč ( 191) 439123 D18 PZR9951 Nechutová Aneta 10.00 70.00 Kč ( 109) 2088199 D16 PZR0152 Polanská Nelly 19.00 70.00 Kč ( 114) 232492 H45 PZR6106 Skryja Bořivoj 30.00 70.00 Kč ( 190) 2075659 D45 PZR6969 Nechutová Alena 30.00 70.00 Kč ( 37) 53700 H21C PZR8903 Novohradský Petr 42.00 70.00 Kč ( 345) 232741 H55 PZR5309 Novohradský Jan 44.00 70.00 Kč ( 96) 51994 H55 PZR4417 Pospíšil Jaromír 53.00 70.00 Kč ( 46) 410374 D21D PZR7352 Suková Renata 54.00 70.00 Kč ( 134) 1400419 D14 PZR0351 Sobotková Klára 67.00 40.00 Kč ( 33) 2087700 H14 PZR0202 Kopecký Jan 81.00 40.00 Kč ( 133) 53709 H45 PZR7008 Sobotka Petr 81.00 70.00 Kč ( 5) 127 H12 PZR0502 Mašek Jakub 88.00 40.00 Kč ( 45) 410394 H45 PZR6701 Suk Marek 90.00 70.00 Kč ( 107) 2052352 H16 PZR0102 Poláček Tomáš 95.00 70.00 Kč ( 106) 2052393 D45 PZR7070 Poláčková Bohuslava 96.00 70.00 Kč ( 4) 7205030 D55 PZR5654 Rosecká Alena 109.00 70.00 Kč ( 34) 49824 H21C PZR8814 Hladílek Jan 111.00 70.00 Kč ( 135) 53139 D10N PZR0850 Sobotková Gabriela 112.00 40.00 Kč
VKLAD CELKEM 1390.00 Kč

RBK SK Radioklub Blansko

11.06.2016 Mistrovství oblasti na klasické trati - startovní listina


id.č. st.č SI kat. reg.čís příjmení a jméno start vklad
( 120) 2061781 HDR RBK1151 Broschová Alžběta 0.00 40.00 Kč ( 433) 4643 P RBK6602 Pekárek Aleš 0.00 40.00 Kč ( 47) 8812 H55 RBK5719 Jalový Jaroslav 8.00 70.00 Kč ( 49) 2032131 H16 RBK0001 Vyskočil Pavel 80.00 70.00 Kč ( 35) 52078 H55 RBK5307 Henek Milan 86.00 70.00 Kč ( 48) 49601 D55 RBK5761 Jalová Marie 88.00 70.00 Kč ( 121) 2061849 H35 RBK7111 Brosch Petr 98.00 70.00 Kč ( 36) 52092 D55 RBK5454 Henková Svatava 100.00 70.00 Kč ( 119) 2061789 H10 RBK0606 Brosch Ondřej 115.00 40.00 Kč ( 418) 410350 H12 RBK0501 Pekárek Martin 116.00 40.00 Kč
VKLAD CELKEM 580.00 Kč

RUZ TJ Růžená

11.06.2016 Mistrovství oblasti na klasické trati - startovní listina


id.č. st.č SI kat. reg.čís příjmení a jméno start vklad
( 415) ? HDR RUZ0751 Komínová Vendula 0.00 40.00 Kč ( 419) 49887 HDR RUZ0900 Fraj David 0.00 40.00 Kč ( 417) 51838 D10 RUZ0750 Gregorová Julie 3.00 40.00 Kč ( 430) 51923 D21C RUZ8151 Kubešová Eva 8.00 70.00 Kč ( 414) 2092366 H10N RUZ0902 Hofhanzl Antonín 12.00 40.00 Kč ( 425) 51921 H55 RUZ5504 Jelínek Luboš 23.00 70.00 Kč ( 416) ? H10N RUZ0801 Pelikán Jan 28.00 40.00 Kč ( 429) ? H35 RUZ7200 Komín Petr 35.00 70.00 Kč ( 412) 2092371 D10 RUZ0650 Hofhanzlová Štěpánka 39.00 40.00 Kč ( 408) 2099490 H14 RUZ0301 Jelínek Kryštof 41.00 40.00 Kč ( 431) 2800340 H35 RUZ7300 Hofhanzl Abrahám 47.00 70.00 Kč ( 407) 129 D14 RUZ0250 Pittnerová Adéla 52.00 40.00 Kč ( 421) 897365 H55 RUZ5306 Kubálek Zdeněk 68.00 70.00 Kč ( 427) 2070801 D21D RUZ6450 Hronová Iva 70.00 70.00 Kč ( 432) 2088726 H35 RUZ7500 Gregor Petr 71.00 70.00 Kč ( 406) 51780 D21C RUZ8051 Polednová Hana 76.00 70.00 Kč ( 428) 2017679 D45 RUZ7150 Pittnerová Lenka 81.00 70.00 Kč ( 409) 2087716 H12 RUZ0400 Gregor Jáchym 92.00 40.00 Kč ( 423) 51920 H55 RUZ5105 Kodys Václav 92.00 70.00 Kč ( 410) 232335 H12 RUZ0500 Jelínek Filip 112.00 40.00 Kč ( 426) 51922 D55 RUZ5552 Jelínková Jana 121.00 70.00 Kč
VKLAD CELKEM 1250.00 Kč

SBK KOB Start Blansko

11.06.2016 Mistrovství oblasti na klasické trati - startovní listina


id.č. st.č SI kat. reg.čís příjmení a jméno start vklad
( 181) 49683 H55 SBK5406 Kolařík Zdeněk 80.00 70.00 Kč ( 89) 2045244 H21D SBK7911 Dressler Jan 91.00 70.00 Kč ( 180) 49685 D55 SBK5251 Kolaříková Věra 115.00 70.00 Kč
VKLAD CELKEM 210.00 Kč

SCP OK Sparta Praha

11.06.2016 Mistrovství oblasti na klasické trati - startovní listina


id.č. st.č SI kat. reg.čís příjmení a jméno start vklad
( 11) 51557 H21D SCP7201 Podivínský Tomáš 34.00 70.00 Kč
VKLAD CELKEM 70.00 Kč

SJH SJH Jindřichův Hradec

11.06.2016 Mistrovství oblasti na klasické trati - startovní listina


id.č. st.č SI kat. reg.čís příjmení a jméno start vklad
( 254) 2096253 HDR SJH0952 Vaněčková Barbora 0.00 40.00 Kč ( 265) ? HDR SJH1052 Píšová Gréta 0.00 40.00 Kč ( 278) 2088209 HDR SJH1002 Kopenec Šimon 0.00 40.00 Kč ( 280) 434831 H45 SJH6601 Trojan Jiří 0.00 70.00 Kč ( 285) 330558 P SJH7252 Parkanová Romana 0.00 40.00 Kč ( 288) 2096231 P SJH7802 Míchal Jiří 0.00 40.00 Kč ( 289) 2079509 HDR SJH1001 Míchal Jakub 0.00 40.00 Kč ( 300) 2096212 HDR SJH1003 Blažek Vojtěch 0.00 40.00 Kč ( 301) 2025364 HDR SJH1151 Komárková Radka 0.00 40.00 Kč ( 303) ? P SJH7450 Beranová Jana 0.00 40.00 Kč ( 305) 109 P SJH7652 Potužníková Eva 0.00 40.00 Kč ( 308) 336772 P SJH9902 Kubák Martin 0.00 40.00 Kč ( 309) 301356 HDR SJH1550 Kubáková Laura 0.00 40.00 Kč ( 310) 2096225 P SJH7102 Kopenec Milan 0.00 40.00 Kč ( 258) 331641 H10N SJH0602 Beran Jáchym 4.00 40.00 Kč ( 262) 2096259 H12 SJH0504 Potužník Viktor 4.00 40.00 Kč ( 255) 336790 H45 SJH6902 Dundáček Milan 9.00 70.00 Kč ( 292) 442882 D16 SJH0052 Hojná Eliška 10.00 70.00 Kč ( 263) 2079502 D21C SJH8251 Míková Michaela 12.00 70.00 Kč ( 291) 331328 D18 SJH9852 Hojná Dominika 16.00 70.00 Kč ( 253) 2096253 H12 SJH0404 Vaněček Tomáš 24.00 40.00 Kč ( 277) 553451 D10 SJH0651 Benešová Michaela 24.00 40.00 Kč ( 270) 331394 H35 SJH7402 Blažek Petr 29.00 70.00 Kč ( 257) 442862 D45 SJH7052 Dundáčková Hana 33.00 70.00 Kč ( 259) 331118 H45 SJH6101 Romanovský Alois 33.00 70.00 Kč ( 268) 51929 H35 SJH6401 Tichý Martin 38.00 70.00 Kč ( 286) 331244 H10N SJH0803 Parkan Tomáš 40.00 40.00 Kč ( 284) 51140 H45 SJH6801 Parkan Jiří 45.00 70.00 Kč ( 302) 232404 D10 SJH0751 Komárková Zbyňka 45.00 40.00 Kč ( 275) 9101672 D35 SJH7051 Benešová Iva 47.00 70.00 Kč ( 271) 2051486 D14 SJH0252 Blažková Kateřina 49.00 40.00 Kč ( 252) 2096219 H35 SJH7701 Vaněček Roman 50.00 70.00 Kč ( 256) 420435 H12 SJH0401 Dundáček Karel 52.00 40.00 Kč ( 295) 553458 D21C SJH9352 Šrámková Michaela 52.00 70.00 Kč ( 299) 2096216 H10N SJH0701 Blažek Cyril 52.00 40.00 Kč ( 287) 51141 H45 SJH6901 Kubičko Petr 54.00 70.00 Kč ( 272) 2067998 D35 SJH7550 Blažková Markéta 59.00 70.00 Kč ( 311) 886295 H21C SJH9201 Tichý Tomáš 66.00 70.00 Kč ( 282) 9200531 H65 SJH4201 Gřunděl Ivan 67.00 70.00 Kč ( 281) 231209 H45 SJH6201 Havlík Milan 69.00 70.00 Kč ( 304) 442870 H21D SJH7403 Pobuda Michal 70.00 70.00 Kč ( 276) 920682 D21C SJH9451 Benešová Jana 72.00 70.00 Kč ( 273) 206416 D12 SJH0551 Blažková Veronika 73.00 40.00 Kč ( 294) 443062 H14 SJH0301 Hojný Jáchym 73.00 40.00 Kč ( 293) 2090840 D45 SJH6951 Hojná Tereza 75.00 70.00 Kč ( 260) 442873 H55 SJH5901 Nosek Vladimír 77.00 70.00 Kč ( 307) 2061857 D12 SJH0451 Kubáková Nela 81.00 40.00 Kč ( 297) ? D10N SJH0853 Bubeníková Nicol 84.00 40.00 Kč ( 269) 51925 D45 SJH6451 Tichá Jana 87.00 70.00 Kč ( 274) 336767 H45 SJH7001 Beneš Jan 87.00 70.00 Kč ( 296) ? D10N SJH0852 Bubeníková Denisa 92.00 40.00 Kč ( 266) 2079498 H45 SJH6501 Nouza Petr 96.00 70.00 Kč ( 298) 2079508 H21C SJH9300 Nouza Petr 99.00 70.00 Kč ( 279) 2088158 D10N SJH0752 Kopencová Anna 100.00 40.00 Kč ( 283) 436434 H16 SJH0003 Koudelka Tomáš 100.00 70.00 Kč ( 547) 434582 D21C SJH8152 Novotná Helena 104.00 140.00 Kč ( 290) 995874 H45 SJH7002 Hojný Jaroslav 105.00 70.00 Kč ( 306) 2035147 D10N SJH0753 Urbanová Anna 108.00 40.00 Kč ( 261) 331357 H16 SJH0002 Nosek Jakub 115.00 70.00 Kč ( 264) 553438 D21C SJH8151 Píšová Lucie 116.00 70.00 Kč ( 267) 981817 H21C SJH7702 Komárek Arnošt 120.00 70.00 Kč
VKLAD CELKEM 3470.00 Kč

SJI OK Jihlava

11.06.2016 Mistrovství oblasti na klasické trati - startovní listina


id.č. st.č SI kat. reg.čís příjmení a jméno start vklad
( 445) 2099513 HDR SJI0950 Coufalová Júlia 0.00 40.00 Kč ( 449) 125 HDR SJI1000 Emmer Matouš 0.00 40.00 Kč ( 461) 142 HDR SJI0904 Jirků Ondřej 0.00 40.00 Kč ( 467) 2087651 HDR SJI0855 Mácová Rozálie 0.00 40.00 Kč ( 468) 2096133 HDR SJI0951 Novotná Julie 0.00 40.00 Kč ( 491) 112 H10N SJI0803 Venhauer Štepán 0.00 40.00 Kč ( 493) 113 HDR SJI0801 Venhoda Lukáš 0.00 40.00 Kč ( 473) 53631 H45 SJI6301 Petráček Aleš 3.00 70.00 Kč ( 452) 7205966 D16 SJI0051 Foltýnová Eva 4.00 70.00 Kč ( 466) 52331 D10 SJI0650 Mácová Amálie 6.00 40.00 Kč ( 459) 141 D35 SJI7550 Jindřichová Lenka 11.00 70.00 Kč ( 481) 2059730 H21C SJI7801 Srb Vladimír 12.00 70.00 Kč ( 487) 2080961 H14 SJI0200 Tkáč Juraj 13.00 40.00 Kč ( 472) 52173 H55 SJI4911 Paulíček Jiří 17.00 70.00 Kč ( 465) 682090 H21C SJI9501 Koumar František 18.00 70.00 Kč ( 475) 336763 D18 SJI9851 Petráčková Kristýna 19.00 70.00 Kč ( 454) 253125 H10N SJI0700 Frýba Matyáš 20.00 40.00 Kč ( 471) 889294 H35 SJI7311 Orany Tomáš 20.00 70.00 Kč ( 446) 2075680 H18 SJI0001 Čech Petr 26.00 70.00 Kč ( 498) 52337 H45 SJI5901 Zeman Jaroslav 27.00 70.00 Kč ( 494) 2061841 H12 SJI0500 Vítek Matěj 28.00 40.00 Kč ( 375) 2088159 H10N SJI0901 Prášil Adam 32.00 40.00 Kč ( 463) 7200364 H18 SJI9903 Kafka Matěj 41.00 70.00 Kč ( 474) 301216 D45 SJI6552 Petráčková Zuzana 42.00 70.00 Kč ( 497) 2061824 H21D SJI7202 Záboj Petr 46.00 70.00 Kč ( 450) 140 H12 SJI0502 Ficenc Richard 48.00 40.00 Kč ( 485) 2044881 H55 SJI6000 Šenkýř Vladimír 50.00 70.00 Kč ( 486) 2045309 H18 SJI9902 Šenkýř Matěj 51.00 70.00 Kč ( 457) 7260012 D45 SJI6051 Hrstková Dana 54.00 70.00 Kč ( 476) 500580 H21C SJI7313 Prášil Marek 54.00 70.00 Kč ( 448) 124 H10N SJI0900 Dočkal Matouš 56.00 40.00 Kč ( 490) 111 H12 SJI0505 Venhauer Vojtěch 56.00 40.00 Kč ( 464) 52360 H45 SJI6002 Kopecký Zdeněk 60.00 70.00 Kč ( 489) 52153 H55 SJI5414 Vácha Jiří 62.00 70.00 Kč ( 451) 219260 H18 SJI9801 Foltýn Tomáš 66.00 70.00 Kč ( 453) 2080979 D45 SJI6751 Foltýnová Lenka 66.00 70.00 Kč ( 444) 2087645 H10 SJI0703 Coufal Petr 67.00 40.00 Kč ( 462) 301295 H45 SJI6001 Kafka Václav 72.00 70.00 Kč ( 469) 2080939 H12 SJI0504 Novotný Jakub 76.00 40.00 Kč ( 458) 2085599 D12 SJI0553 Jindřichová Eliška 77.00 40.00 Kč ( 492) 51770 H14 SJI0301 Venhoda Matěj 77.00 40.00 Kč ( 455) 7200599 H21C SJI9702 Frýba Dominik 78.00 70.00 Kč ( 484) 301282 D45 SJI6551 Šaterová Monika 78.00 70.00 Kč ( 477) 446402 H10 SJI0602 Rachůnek Stanislav 79.00 40.00 Kč ( 122) 888644 H35 SJI7823 Prošek Michal 83.00 70.00 Kč ( 470) 361999 H12 SJI0401 Orany Vojtěch 84.00 40.00 Kč ( 447) 2085561 H10 SJI0603 Černý Vojtěch 85.00 40.00 Kč ( 482) 2059732 D12 SJI0551 Srbová Michaela 89.00 40.00 Kč ( 488) 219243 H35 SJI6901 Vacek Milan 92.00 70.00 Kč ( 480) 2059733 H10 SJI0701 Srb Vladimír 97.00 40.00 Kč ( 483) 2059731 D21C SJI7951 Srbová Alena 100.00 70.00 Kč ( 478) 219258 H45 SJI6801 Rachůnek Stanislav 102.00 70.00 Kč ( 479) 110 D45 SJI7150 Rachůnková Markéta 105.00 70.00 Kč ( 496) 2061788 H16 SJI0101 Záboj Petr 105.00 70.00 Kč ( 456) 2080831 H10 SJI0601 Hendrych Vít 106.00 40.00 Kč ( 460) 52966 H10 SJI0600 Jirků František 112.00 40.00 Kč ( 373) 52152 H35 SJI7415 Prášil Aleš 116.00 70.00 Kč ( 374) 52969 H10 SJI0702 Prášil Jakub 121.00 40.00 Kč ( 495) 2061827 H35 SJI7201 Vítek Jaroslav 125.00 70.00 Kč
VKLAD CELKEM 3320.00 Kč

TBM KOS TJ Tesla Brno

11.06.2016 Mistrovství oblasti na klasické trati - startovní listina


id.č. st.č SI kat. reg.čís příjmení a jméno start vklad
( 19) 53240 HDR TBM7120 Ptáček Ondřej 0.00 40.00 Kč ( 42) 232345 P TBM7010 Ševčík Robert 0.00 40.00 Kč ( 139) 2094544 HDR TBM0809 Štěpánek Ondřej 0.00 40.00 Kč ( 140) 887901 H21C TBM7701 Ehl Jiří 0.00 70.00 Kč ( 167) 446354 HDR TBM1052 Eliášová Viktorie 0.00 40.00 Kč ( 507) 2067212 HDR TBM0904 Doušek Vilém 0.00 40.00 Kč ( 632) 2083369 P TBM7400 Dušek Vladimír 0.00 40.00 Kč ( 136) 232865 D18 TBM9952 Utíkalová Kateřina 4.00 70.00 Kč ( 95) 49659 H35 TBM6747 Horký Tomáš 5.00 70.00 Kč ( 164) 2075632 H14 TBM0305 Musil Štěpán 5.00 40.00 Kč ( 41) 53255 D35 TBM7355 Ševčíková Pavla 8.00 70.00 Kč ( 44) 446368 H10N TBM0802 Ševčík Filip 8.00 40.00 Kč ( 141) 410340 H12 TBM0404 Ehl Ondřej 12.00 40.00 Kč ( 60) 53243 H55 TBM4730 Sláma Dušan 14.00 70.00 Kč ( 514) 49342 H35 TBM7013 Dvořáček Petr 14.00 70.00 Kč ( 54) 7202856 H14 TBM0326 Lička Adam 17.00 40.00 Kč ( 363) 515497 D16 TBM0199 Hlaváčová Anežka 22.00 70.00 Kč ( 55) 7204525 D35 TBM7275 Kubáňová Jana 23.00 70.00 Kč ( 193) 682073 H35 TBM7611 Nečas David 26.00 70.00 Kč ( 137) 2049566 D21C TBM7654 Štěpánková Kateřina 28.00 70.00 Kč ( 91) 53256 H55 TBM5003 Zabloudil Pavel 29.00 70.00 Kč ( 364) 232732 D10 TBM0660 Hlaváčová Lucie 30.00 40.00 Kč ( 16) 2083378 D35 TBM7374 Ptáčková Veronika 35.00 70.00 Kč ( 70) 446326 D10 TBM0655 Ehlová Martina 36.00 40.00 Kč ( 57) 53251 H55 TBM5103 Uhmann Petr 38.00 70.00 Kč ( 112) 2083392 D10 TBM0659 Doušková Hana 42.00 40.00 Kč ( 313) 232747 H45 TBM6201 Jašek Milan 42.00 70.00 Kč ( 69) 52037 D35 TBM7377 Ehlová Pavla 44.00 70.00 Kč ( 113) 2067215 D45 TBM7060 Doušková Vlasta 45.00 70.00 Kč ( 372) 2067201 D10 TBM0652 Bružeňáková Mia 54.00 40.00 Kč ( 110) 53230 H65 TBM4231 Dufek Jan 55.00 70.00 Kč ( 361) 49656 D35 TBM7258 Hlaváčová Šárka 56.00 70.00 Kč ( 79) 410323 D12 TBM0460 Miková Lenka 57.00 40.00 Kč ( 371) 2067202 H14 TBM0307 Bružeňák Andrej 57.00 40.00 Kč ( 22) 49669 H21D TBM8603 Kavan Tomáš 58.00 70.00 Kč ( 78) 53270 D45 TBM7071 Miková Iva 60.00 70.00 Kč ( 505) 2067213 H35 TBM7911 Doušek Robert 65.00 70.00 Kč ( 506) 2067214 D35 TBM7761 Doušková Klára 65.00 70.00 Kč ( 405) 888648 H12 TBM0406 Gryc Ondřej 68.00 40.00 Kč ( 138) 2090860 H10 TBM0607 Štěpánek Jan 70.00 40.00 Kč ( 146) 7204507 D35 TBM7371 Schwabová Kateřina 74.00 70.00 Kč ( 362) 53247 H35 TBM6116 Hlaváč Jiří 74.00 70.00 Kč ( 18) 53250 D10N TBM0980 Ptáčková Julie 76.00 40.00 Kč ( 56) 232708 H35 TBM7506 Kubáň Pavel 86.00 70.00 Kč ( 68) 7202887 D35 TBM5855 Kuchařová Ada 89.00 70.00 Kč ( 165) 446329 D45 TBM7152 Zajíčková Lenka 93.00 70.00 Kč ( 536) 232389 D12 TBM0554 Dušková Tereza 93.00 80.00 Kč ( 602) 52680 H45 TBM6900 Mudrák Pavel 93.00 140.00 Kč ( 59) 53246 D55 TBM4951 Slámová Hana 94.00 70.00 Kč ( 166) 446328 H10 TBM0604 Eliáš Vojtěch 100.00 40.00 Kč ( 143) 53242 H35 TBM7227 Milán Pavel 101.00 70.00 Kč ( 516) 2083375 D12 TBM0560 Baláčová Natálie 101.00 40.00 Kč neregistro ( 111) 49358 H12 TBM0401 Doušek Tomáš 104.00 40.00 Kč ( 20) 49660 D55 TBM4451 Liščinská Eva 106.00 70.00 Kč ( 314) 410324 D45 TBM6363 Jašková Monika 111.00 70.00 Kč ( 175) 53234 H10 TBM0710 Schwab Filip 118.00 40.00 Kč ( 43) 2067205 H12 TBM0508 Ševčík Daniel 120.00 40.00 Kč ( 82) 7204496 H16 TBM0003 Rajnoha David 120.00 70.00 Kč ( 17) 232730 H10 TBM0717 Ptáček Jonáš 124.00 40.00 Kč ( 652) 232377 H10 TBM0629 Mudrák Daniel 130.00 80.00 Kč
VKLAD CELKEM 3200.00 Kč

TTR OOB Třebíč

11.06.2016 Mistrovství oblasti na klasické trati - startovní listina


id.č. st.č SI kat. reg.čís příjmení a jméno start vklad
( 125) 52247 HDR TTR0951 Dvořáčková Eliška 0.00 40.00 Kč ( 325) ? HDR TTR0752 Mašterová Eva 0.00 40.00 Kč neregistro ( 326) 52246 HDR TTR0777 Věžníková Natálie 0.00 40.00 Kč ( 327) 7205015 HDR TTR0999 Věžníková Veronika 0.00 40.00 Kč ( 328) ? HDR TTR0853 Kroupa Hana 0.00 40.00 Kč ( 329) 232322 HDR TTR0901 Prášil Šimon 0.00 40.00 Kč ( 330) 52247 HDR TTR0651 Dosbabová Mariana 0.00 40.00 Kč ( 631) ? P TTR7559 Zárybnická Lucie 0.00 40.00 Kč neregistro ( 503) 224888 D21D TTR8154 Dvořáčková Jana 2.00 70.00 Kč ( 331) ? D10 TTR0253 Lakomá Kristýna 12.00 40.00 Kč neregistro ( 504) 2011822 D21D TTR8152 Dosbabová Magda 14.00 70.00 Kč ( 335) 2092400 D16 TTR0151 Drábková Eliška 16.00 70.00 Kč ( 339) 2092373 H12 TTR0401 Cícha Václav 16.00 40.00 Kč ( 336) 53153 H10N TTR0701 Dvořáček Jan 24.00 40.00 Kč ( 341) 4538 H14 TTR0201 Palát Bohuslav 25.00 40.00 Kč ( 338) 52248 H12 TTR0502 Nešpor Jiří 32.00 40.00 Kč ( 334) 52239 D14 TTR0351 Nešporová Marie 40.00 40.00 Kč ( 340) 51771 H12 TTR0501 Prášil Tomáš 44.00 40.00 Kč ( 333) 52234 D12 TTR0451 Mašterová Lenka 45.00 40.00 Kč neregistro ( 337) 2084938 H10 TTR0601 Palát Přemek 64.00 40.00 Kč ( 332) 49689 D10N TTR0852 Nešporová Terezie 68.00 40.00 Kč ( 343) 2800321 H16 TTR0102 Cícha Matěj 70.00 70.00 Kč ( 342) 416215 H16 TTR0101 Nešpor Jan 90.00 70.00 Kč
VKLAD CELKEM 0.00 Kč

UBM MENISKOS Brno

11.06.2016 Mistrovství oblasti na klasické trati - startovní listina


id.č. st.č SI kat. reg.čís příjmení a jméno start vklad
( 85) 515452 P UBM7654 Rajnohová Pavla 0.00 40.00 Kč ( 440) 2049601 P UBM0151 Humlíčková Martina 0.00 40.00 Kč ( 441) 2049607 P UBM7351 Humlíčková Jana 0.00 40.00 Kč ( 316) 361911 H35 UBM7105 Tasler David 8.00 70.00 Kč ( 502) 2049604 H14 UBM0202 Čelechovský Matěj 33.00 40.00 Kč ( 434) 515434 H35 UBM7101 Humlíček René 41.00 70.00 Kč ( 170) 361937 H14 UBM0302 Račanský Jan 45.00 40.00 Kč ( 501) 2049602 D12 UBM0451 Čelechovská Radka 53.00 40.00 Kč ( 169) 361966 H12 UBM0503 Račanský Jakub 60.00 40.00 Kč ( 83) 2049608 H14 UBM0303 Rajnoha Tomáš 65.00 40.00 Kč ( 84) 515472 H35 UBM7104 Rajnoha Miroslav 77.00 70.00 Kč ( 500) 515449 D35 UBM7451 Čelechovská Zora 86.00 70.00 Kč ( 168) 361980 H35 UBM7903 Račanský Jan 107.00 70.00 Kč
VKLAD CELKEM 670.00 Kč

VBM VSK Mendelu Brno

11.06.2016 Mistrovství oblasti na klasické trati - startovní listina


id.č. st.č SI kat. reg.čís příjmení a jméno start vklad
( 157) ? HDR VBM0503 Lička Jakub 0.00 40.00 Kč neregistro ( 158) 7204512 P VBM7301 Lička Lukáš 0.00 40.00 Kč ( 159) 515032 P VBM6651 Pinterová Kateřina 0.00 40.00 Kč neregistro ( 160) 361990 D21C VBM9353 Chmelíková Zuzana 0.00 70.00 Kč ( 195) 53305 H55 VBM4806 Dokoupil Vladimír 5.00 70.00 Kč ( 151) 49558 H45 VBM5329 Hanzl Vlastimil 18.00 70.00 Kč ( 161) 330625 D21C VBM8553 Kociánová Lenka 20.00 70.00 Kč ( 194) 553285 H21C VBM8103 Mazal Zdeněk 33.00 70.00 Kč ( 124) 2011839 H21C VBM8002 Henek Vladan 45.00 70.00 Kč ( 152) 7201772 H45 VBM6000 Hirš Libor 48.00 70.00 Kč ( 149) 53306 D45 VBM5754 Dokoupilová Zuzana 51.00 70.00 Kč ( 150) 53238 D45 VBM5655 Potěšilová Vladimíra 63.00 70.00 Kč ( 155) 49651 H55 VBM4410 Bauer Emil 65.00 70.00 Kč ( 148) 682079 D45 VBM6155 Bravená Alexandra 69.00 70.00 Kč ( 147) 7201756 D35 VBM7079 Hiršová Marcela 77.00 70.00 Kč ( 153) 410321 H45 VBM6501 Jordanov Nikolaj 78.00 70.00 Kč ( 154) 515090 H45 VBM6201 Pulec Pavel 84.00 70.00 Kč ( 162) 720921 H21C VBM7246 Fučík Karel 84.00 70.00 Kč ( 156) 301201 H55 VBM5613 Potěšil Václav 98.00 70.00 Kč ( 163) 889316 H21C VBM7401 Kořan Pavel 117.00 70.00 Kč
VKLAD CELKEM 1310.00 Kč

VLI Slavia Liberec orienteering

11.06.2016 Mistrovství oblasti na klasické trati - startovní listina


id.č. st.č SI kat. reg.čís příjmení a jméno start vklad
( 8) 2049576 D21D VLI7759 Bednaříková Daniela 26.00 70.00 Kč ( 9) 9201326 D14 VLI0359 Bednaříková Emma 37.00 40.00 Kč ( 6) 500568 H21D VLI7309 Bednařík Aleš 79.00 70.00 Kč ( 7) 2049579 H12 VLI0509 Bednařík Vilém 96.00 40.00 Kč
VKLAD CELKEM 220.00 Kč

ZBM SK Žabovřesky Brno

11.06.2016 Mistrovství oblasti na klasické trati - startovní listina


id.č. st.č SI kat. reg.čís příjmení a jméno start vklad
( 217) 2061853 HDR ZBM0951 Finstrlová Denisa 0.00 40.00 Kč ( 218) 2092385 HDR ZBM0953 Coufalová Rea 0.00 40.00 Kč ( 219) 102 HDR ZBM0956 Beránková Julie 0.00 40.00 Kč ( 220) 2094514 HDR ZBM0957 Kučerová Tereza 0.00 40.00 Kč ( 221) 2092407 HDR ZBM1050 Coufalová Thea 0.00 40.00 Kč ( 227) 2051547 P ZBM7603 Finstrle Aleš 0.00 40.00 Kč ( 228) 2094535 P ZBM7652 Finstrlová Jarmila 0.00 40.00 Kč ( 229) 2090859 P ZBM7654 Kučerová Renata 0.00 40.00 Kč neregistro ( 197) 1400432 H14 ZBM0200 Coufal Jáchym 1.00 40.00 Kč ( 243) 9201065 H18 ZBM9902 Komenda Jan 6.00 70.00 Kč ( 205) 1403435 H12 ZBM0502 Tachovský Jáchym 8.00 40.00 Kč ( 215) 2067231 D10 ZBM0752 Finstrlová Kristýna 9.00 40.00 Kč ( 232) 2067240 H21C ZBM7902 Finstrle Luděk 9.00 70.00 Kč ( 245) 9101671 H18 ZBM9905 Kinc Martin 16.00 70.00 Kč ( 213) 2051514 D10 ZBM0651 Finstrlová Lucie 18.00 40.00 Kč ( 238) 52339 D21D ZBM8659 Stehlíková Jana 18.00 70.00 Kč ( 233) 815422 D35 ZBM8160 Kočová Lenka 20.00 70.00 Kč ( 370) 2051489 H35 ZBM7504 Cicvárek Ivo 23.00 70.00 Kč ( 196) 2042528 D16 ZBM0059 Baštařová Anna 25.00 70.00 Kč ( 226) 2087665 D35 ZBM7550 Finstrlová Alena 32.00 70.00 Kč ( 202) 416017 D14 ZBM0351 Hovořáková Karolína 34.00 40.00 Kč ( 201) 2042526 H14 ZBM0302 Urbánek Adam 37.00 40.00 Kč ( 203) 2094532 D14 ZBM0352 Barnatová Klára 46.00 40.00 Kč ( 198) 1403423 H14 ZBM0208 Tachovský Matyáš 49.00 40.00 Kč ( 207) 2051495 D12 ZBM0552 Finstrlová Julie 49.00 40.00 Kč ( 369) 2067937 D35 ZBM7651 Cicvárková Lucie 50.00 70.00 Kč ( 225) 1396843 H35 ZBM6700 Coufal Svatoš 53.00 70.00 Kč ( 244) 2054641 H18 ZBM9904 Král Jan 56.00 70.00 Kč ( 200) 2090858 D14 ZBM0256 Lukšíková Eliška 58.00 40.00 Kč ( 234) 232334 H21C ZBM8411 Liščinský Tomáš 60.00 70.00 Kč ( 368) 2067254 H10 ZBM0801 Cicvárek Martin 61.00 40.00 Kč ( 241) 416101 D21D ZBM9156 Hrušková Kristýna 62.00 70.00 Kč ( 199) 2092389 D14 ZBM0252 Bašeová Klára 64.00 40.00 Kč ( 242) 410320 H21D ZBM9503 Jordanov Alexandr 67.00 70.00 Kč ( 224) 49398 D35 ZBM6251 Hrušková Lenka 68.00 70.00 Kč ( 208) 2051474 D12 ZBM0553 Ondrová Anna 69.00 40.00 Kč ( 518) 9201067 H12 ZBM0505 Zřídkaveselý Adam 72.00 40.00 Kč ( 211) 1403415 H10 ZBM0605 Kučera Tomáš 73.00 40.00 Kč ( 206) 2092394 H12 ZBM0509 Baše Matěj 80.00 40.00 Kč ( 212) 2090873 H10 ZBM0609 Petrášek Eduard 82.00 40.00 Kč ( 230) 2094550 D35 ZBM7655 Tachovská Kamila 83.00 70.00 Kč neregistro ( 204) 2094524 D12 ZBM0456 Pánková Klára 85.00 40.00 Kč ( 216) 130 H10 ZBM0805 Saitl David 88.00 40.00 Kč ( 235) 52011 H21D ZBM8425 Dvořák Martin 88.00 70.00 Kč ( 588) 681876 H21C ZBM8833 Bořil Tomáš 90.00 140.00 Kč ( 231) 765108 D35 ZBM7676 Klangová Bohumila 92.00 70.00 Kč ( 214) 2092386 H10 ZBM0702 Finstrle Filip 94.00 40.00 Kč ( 239) 52165 D21C ZBM8676 Dvořáková Hana 96.00 70.00 Kč ( 240) 1111187 H21C ZBM8721 Zháňal Jan 102.00 70.00 Kč ( 210) 2061850 H10 ZBM0604 Urbánek Tomáš 103.00 40.00 Kč ( 527) 1400413 H35 ZBM7608 Kučera Viktor 104.00 70.00 Kč ( 209) 2051511 H10 ZBM0602 Koča Vojtěch 109.00 40.00 Kč ( 222) 232005 D45 ZBM5582 Kabáthová Jitka 117.00 70.00 Kč ( 223) 886279 D55 ZBM5662 Janotová Dobra 118.00 70.00 Kč ( 237) 52330 D21C ZBM8658 Palasová Petra 120.00 70.00 Kč ( 236) 1985625 H21C ZBM8503 Stehlík Martin 123.00 70.00 Kč
VKLAD CELKEM 2950.00 Kč

ZHR TJ Zhoř

11.06.2016 Mistrovství oblasti na klasické trati - startovní listina


id.č. st.č SI kat. reg.čís příjmení a jméno start vklad
( 88) 1001979 H21C ZHR7900 Slabý Jan 21.00 70.00 Kč
VKLAD CELKEM 70.00 Kč